Řešení pro Vás
Benefity
Poptávka

Řešení pro retail

ať už jste řetězec anebo samotná prodejna

Retail je hlavním odvětvím pro smart signage,
digitální komunikaci na obchodech

(42% z celkového objemu profesionálních displejů)

a meziročně roste trh zhruba o 20%

Služby

Tvoříme, inovujeme, implementujeme a spravujeme

DIGITÁLNÍ/INTERAKTIVNÍ KOMUNIKACE

Potřebujeme zaujmout zákazníky. Papírová komunikace, která je všude, už nikoho, a obzvlášť mladou generaci, už nezaujme.

KATEGORIZACE KOMERČNÍHO SDĚLENÍ

Potřebujeme efektivně rozlišit kategorie komunikace podle geografických oblastí / kategorie obchodu (nachází se v obchodním centru, náměstí malého města,...) / umístění v obchodě a přesně tak zacílit na zákazníka. Toto je u papírové komunikace složité.

PROPAGACE ZNAČKY / ŘETĚZCE

Potřebujeme zvýšit povědomí o naší značce a pomocí brand image zvýšit návštěvnost obchodů i loayalitu zákazníka- naši značku/ řetězec si prostě musí zamilovat.

SNADNÝ PŘÍSTUP KE SPRÁVĚ OBSAHU

Potřebujeme mít jasný přehled o komukikaci na našich prodejnách- kde a co právě zákazník vidí za obsah. S papírovou komunikací je toto nemožné.

ŠETŘENÍ ČASU A NÁKLADŮ

Potřebujeme ušetřit čas našich zaměstnanců, aby se mohli věnovat strate-gickým úkolům a zároveň snížit náklady na exekuci tištěné komunikace. A to hned teď!

PRONÁJEM PLOCH PARTNERŮM

Potřebujeme efektivně spolupracovat na komunikaci v našich obchodech s klíčovými partnery. A to jak nabídkou kvalitního obsahu tak v rámci spolufinancování. Navíc vzdálená správa nám poskytuje analytické nástroje, podle kterých můžeme komunikační čas přesně měřit a vyúčtovat.

NENECHTE SI UJET VLAK A POJEĎTE NA DIGITAL VLNĚ S NÁMI!

Možnosti digital signage

customers png picture

NALÁKEJTE K NÁVŠTĚVĚ VAŠÍ PRODEJNY

Profesionální displeje s vysokým jasem a dlouhou životností a dobou provozu propagují váš podnik, prezentují nabídky v reálném čase a lákají zákazníky do obchodu

customers png picture

PODPOŘTE ROZHODNUTÍ K NÁKUPU

Vytvořte prvotřídní a nezapomenutelné zážitky při nakupování s obrazovkami v životní velikosti. Displeje nabízejí pružné možnosti montáže tak, aby pokaždé přinesly bohatý a dynamický obsah oslovující zákazníky

customers png picture

REALIZUJTE PRODEJ ZBOŽÍ HNED NA MÍSTĚ

Vytvořte interaktivní zážitek při nakupování pro potencionální zákazníky s dotykovými displeji

customers png picture

INFORMUJTE A NAVIGUJTE NAKUPUJÍCÍ

Displeje poslouží jako ukazatele, s nimiž lidé snadno najdou cestu do obchodů, restaurací a k dalším službám. Rychle se aktualizují a upozorňují na nové propagační akce, nové obchody i další relevantní informace

Domluvte si konzultaci

Přijďte osobně k nám do digital showroomu na kávu nebo se můžeme sejít přímo u Vás.